Menu Zamknij

Jakiej marki farby polecacie – farby PARA

Czym kierujemy się wybierając farby?

W dzisiejszych czasach dostęp do wielu rodzajów farb jest niezwykle łatwy. Czy ich wybór również? Wiele marketów oferuje gotowe rozwiązania, po które zgłaszają się klienci nie do końca mający pojęcie jaki produkt należałoby wybrać. Z resztą od wielu lat mamy skłonność do wybierania produktów ogólnodostępnych w większych sieciach. Nie zwracamy uwagi na o wiele lepszą fachową pomoc mniejszych salonów, które dostarczają produkty mniej popularne i najczęściej wyższej jakości. Kolor wybieramy z polecenia, a jak już pojawia się nazwa koloru to i zastosowanego produktu. Czy aby na pewno odpowiedniego dla nas?

Wiele osób chciałoby wykonać remont i na długo zapomnieć o stresującym okresie związanym z pracami. Jednocześnie wszyscy chcieliby cieszyć się świeżym wyglądem każdego pomieszczenia przez wiele lat. Korzystając z pomocy ekspertów  z zakresu prac wykończeniowych każdy może trafić na odpowiedni produkt danego producenta z danego zakresu cenowego i jakościowego. Jeżeli jednak postanowicie Państwo zrobić to na własną rękę, to zapraszamy do naszej pracowni. Właśnie tutaj będziemy mogli zaprezentować Państwu najwyższej jakości farby kanadyjskiego producenta marki PARA, którego produkty dostępne są na polskim rynku od przeszło 20 lat.

Dlaczego farby PARA? Co sprawia, że są wyjątkowe?

W Laboratorium Koloru w Warszawie pomożemy nie tylko wybrać odpowiedni kolor i podpowiemy czy będzie zgodny z oczekiwaniami. Podpowiemy jednocześnie jaki produkt będzie odpowiedni do danego rodzaju powierzchni i pomieszczenia. Opowiemy dlaczego akurat to rozwiązanie będzie najlepsze, co będzie miało również przełożenie na ostateczny koszt zakupów. Dla nas sufit nie jest równy ścianie. Sypialnia nie jest równa salonowi czy kuchni. Dla nas każda z tych powierzchni to oddzielny temat, nad którym należy się chwilę zastanowić.

Wielu klientów nie przykłada uwagi do tego, że nawet najlepszy wykonawca nie zagwarantuje nam końcowego sukcesu bez wysokiej jakości produktów. Niewiele osób zastanawia się, że po dokładnym zagłębieniu się w kosztorys prac, farby stanowią one jedynie niewielki procent całkowitych kosztów remontu. Dlaczego zatem nie wydać na nie więcej i zapewnić sobie wyższą jakość, jednocześnie mając pewność, że w najbliższym czasie nie będziemy musieli liczyć się z powtórnymi pracami?

Produkty marki PARA na pewno zapewnią Państwu gwarancję długotrwałości kolorów i odporności na zmywanie zabrudzeń ze ścian. Dowodem na to jest fakt, iż klienci, którzy któregoś pięknego dnia trafili na nasze farby, wracają do nich przy okazji kolejnych prac po kilku lub kilkunastu latach, tylko dlatego, że nie zawiedli się na naszym produkcie. W tym momencie pojawia się pytanie dlaczego? Czym się różnią od innych dostępnych w tak wielu miejscach? Być może odpowiedzi należy doszukiwać się sugerując się miejscem, w którym są produkowane - te farby nie są rozlewane na naszym kontynencie, a płyną do nas prosto z Kanady, co już sprawia, że są dużo bardziej konkurencyjne.

Za wyborem marki PARA przemawia dodatkowo fakt, iż zapewnia ona wyjątkowość, która coraz częściej jest przez nas pożądana - własną, niepowtarzalną kolorystykę. Obecnie mamy do dyspozycji wiele kolorów, ale wiele osób decyduje się na wybór konkretnej propozycji z palety tak popularnej, że idąc w odwiedziny do sąsiada naprzeciwko, nagle znajduje barwę swojej sypialni w jego salonie. Wtedy każdy zastanawia się - czy aby na pewno zależało mu na wyborze opcji, z której skorzystała połowa osiedla?

Szukacie dobrej farby? Sprawdźcie w mniej popularnych miejscach

Codziennie wybieramy wiele produktów kierując się ich walorami, ale jednocześnie chcemy coś wyjątkowego. To wszystko zapewni nam farba PARA. Jej wyjątkowość pod kątem jakościowym, ale również kolorystycznym, nie pozwala dystrybutorom na umieszczenie jej na półce w markecie i zrównanie jej z innymi producentami.

Jeżeli zatem poszukujecie Państwo powyższych cech i oczekujecie długotrwałości od wybranych produktów, to wybór kanadyjskich farb PARA będzie Państwa wyborem. Serdecznie zapraszamy do naszej pracowni na Wilanowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *