Menu Zamknij

FARBY PARA DO WNĘTRZ

PARA Elite Ceramic 4090

Farba PARA ceramiczna PARA ELITE CERAMIC 4090

Ceramiczna farba lateksowa o połysku „skorupki jajka”. Najwyższej jakości farba z domieszką ceramicznych mikrokuleczek, stworzona dla najbardziej wymagających klientów. Klasa ścieralności 1+. Tworzy elegancką i bardzo trwałą powłokę „eggshell”. Idealnie nadaje się do przedpokoi, holi, pokoi dziennych, pomieszczeń narażonych na duże zabrudzenia, salonów kosmetycznych, lokali usługowych i wszędzie tam, gdzie ściany poddawane są częstym zabrudzeniom. Plamoodporna – nawet na zabrudzenia z czerwonego wina. Dostępna w pełnej kolorystyce w systemie barwienia farb PARA. Świetnie sprawdza się przy ciemnych kolorach – czerni, granatach, zieleniach.
Wszystkie produkty PARA są sprowadzane bezpośrednio z Kanady i dostępne w salonie od ręki.

PARA Ultra 8000 matowa

Farba PARA Ultra 8000 matowa

Lateksowa farba w pełni matowa do zmywania i mycia detergentami, w pierwszej klasie ścieralności, o pięknym odcieniu bieli. Stworzona dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość i elegancję. Tworzy gładką w pełni matową powłokę. Idealna do stosowania w salonach i pomieszczeniach narażonych na zabrudzenia. Dzięki wysokiej zawartości części stałych zapewnia doskonałą siłę krycia Dostępna w pełnej kolorystyce w systemie barwienia farb PARA.
Wszystkie produkty PARA są sprowadzane bezpośrednio z Kanady i dostępne w salonie od ręki.

PARA Ultra 976 ultra matowa

Farba PARA Ultra 976 do sufitów

Lateksowa farba o stopniu połysku głębokiego matu i śnieżnobiałego koloru. Jest najlepszym na rynku produktem przeznaczonym do malowania sufitów. Farba stworzona specjalnie, aby podczas malowania nie kapała. Dzięki swojej technologii pochłaniającej światło, minimalizuje nawet najmniejsze nierówności podłoża, które w przypadku sufitów są ciężkie do całkowitego wyeliminowania, a padające światło znacząco je uwidacznia. Ponadto posiada bardzo wysokie parametry zmywalności, które pozwalają na usunięcie ewentualnych zabrudzeń, bez obaw o pozostawienie odbarwień na suficie.
Wszystkie produkty PARA są sprowadzane bezpośrednio z Kanady i dostępne w salonie od ręki.

PARA Premium 900 matowa

Farba PARA Premium 900 matowa

Lateksowa farba o matowym stopniu połysku, świetnie sprawdzająca się podczas malowania pokoi nie narażonych częste zabrudzenia. Polecana do stosowania w sypialniach i pokojach o mniejszym natężeniu ruchu. Idealna dla klientów oczekujących wykończenia w pełni matowego w kolorze białym lub jasnych odcieniach, poszukujących bardzo dobrego dobrego w przystępnej cenie. Charakteryzuje się bardzo dobrą rozlewnością i siłą krycia. Kolory nie bladną z upływem czasu, a biel nie żółknie.
Wszystkie produkty PARA są sprowadzane bezpośrednio z Kanady i dostępne w salonie od ręki.

PARA Velvet 1800 satynowa

Farba PARA Velvet 1800 satynowa

Lateksowa farba w stopniu odbicia światła zbliżonym do satyny lub półmatu. Posiada bardzo wysokie parametry odporności na zmywanie i mycie detergentami. Stworzona dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują oryginalnego wykończenia. Produkt bardzo dobrze spisujący się we wszystkich pomieszczeniach – w salonach, sypialniach, holach, pokojach dziennych. Dzięki wysokiej zawartości części stałych zapewnia doskonałą siłę krycia. Farba dostępna w około 1500 kolorach w systemie barwienia farb PARA. Wszystkie produkty PARA są sprowadzane bezpośrednio z Kanady i dostępne w salonie od ręki.

PARA Timbercare 2100

Farby PARA Timbercare 2100 do drewna

Farba hybrydowa PARA Timbercare 2100 kryjąca do drewna

Zewnętrzna hybrydowa farba kryjąca najwyższej jakości na bazie spoiw alkilowych i akrylowych. Hybrydowe spoiwa gwarantują trwałość farby olejnej i łatwość nakładania farby akrylowej. Chroni i upiększa barwione, nowe lub wcześniej malowane drewno na zewnątrz przed działaniem brudu, warunków atmosferycznych. Farba zaprojektowana, aby chronić przed działaniem promieni UV i powstawaniem pleśni. Zawiera wosk chroniący drewno przed działaniem wody oraz zwiększający jego wytrzymałość. Zalecana do drewna, płotów oraz mebli na zewnątrz. Wszystkie produkty PARA są sprowadzane bezpośrednio z Kanady i dostępne w salonie od ręki.

PARA podkład Superstick 777

Farby PARA Superstick 777

Lateksowy podkład przyczepnościowy PARA Superstick 777

Podkład lateksowy przyczepnościowy PARA 777 Superstick jest przeznaczony do zastosowania jako farba podkładowa do powierzchni uprzednio pomalowanych farbami akrylowymi , olejnymi i poliuretanowymi oraz pod malowanie farbą nawierzchniową w bardzo ciemnym kolorze do malowania wewnętrznego i zewnętrznego. Świetnie sprawdzi się w przypadku malowania bardzo chłonnych podłoży lub powierzchni o słabej przyczepności farby nawierzchniowej. Produkt odoskonałej sile krycia i podwyższonej przyczepności. Produkt ten nie jest zalecany do bezpośredniego użycia na drewno wydzielające żywicę, takie jak cedr lub sosna.

PARA podkład lateksowy 240

Farby PARA podkład lateksowy 240

Lateksowy podkład PARA 240

Specjalny kryjący podkład lateksowy przeznaczony do stosowania wewnątrz budynku. Można go barwić na kolor farby nawierzchniowej w celu lepszego ujednolicenia powierzchni. Idealne i korzystniejsze cenowo rozwiązanie przy przemalowywaniu ścian z kolorów ciemniejszych na jaśniejsze