Menu Zamknij

O NAS

Laboratorium
Laboratorium
Laboratorium

Nasz salon Laboratorium Koloru został stworzony na potrzeby najbardziej wymagających klientów, poszukujących produktów niezawodnych, spełniających najwyższe wymagania. W jednym kameralnym miejscu wybierzecie Państwo wyjątkowe kolory do swoich pomieszczeń, uzyskacie fachową pomoc w doborze farb, sztukaterii, podłóg, dekoracji ściennych i wielu innych elementów wykończenia wnętrza.

Laboratorium Koloru to idealne miejsce do rozpoczęcia przygotowań do remontu, również pod kątem wyboru wykonawcy lub architekta. Współpracujące z nami firmy to niezawodni fachowcy, którzy dbają o każdy szczegół i cenią Państwa czas.

Architekci i wykonawcy mogą liczyć na naszą pomoc na każdym etapie inwestycji – kontakt telefoniczny, dojazd na inwestycję oraz pomoc w doborze konkretnych produktów na miejscu w pracowni.

Kierujemy się dewizą, że pełne zadowolenie klienta jest możliwe jedynie po zastosowaniu produktów najwyższej jakości, które jednocześnie zagwarantują, że wizja konieczności wykonania kolejnego remontu na długo zniknie z listy rzeczy do zrobienia.

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby oczekujące najwyższej jakości usług i poświęcenia im ponadstandardowej ilości czasu. 

Daniel Brzozowski & Marta Jaros